top of page
meyve

CENNET FİLİK

IMG_3228 4.HEIC
  Lisans eğitimimi Kastamonu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde tamamladım.Kendimi geliştirmek için 52. Ulusal Diyabet Kongresi,  Nütrisyonda Güncel Konular Sempozyumu, Hacettepe Beslenme ve Diyetetik Günlerine katıldım.
  Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Endokrinoloji, Dahiliye, Hematoloji,Onkoloji, FTR, Kardiyoloji, Nefroloji, Genel Cerrahi, Nöroloji, Göğüs Hastalıkları, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları, Plastik Cerrahi, Yanık Ünitesi, Yoğun Bakım Ünitesi ve Nütrisyon Destek Ekibi ve Beslenme Diyet Bölümü'nde stajımı yaptım. 
  Ankara Üniversitesi Tıp FakültesiHastanesi'nde Çocuk Hastalıkları Bölümünde Cerrahi,Endokrinoloji, Nefroloji, Hepatoloji, Onkoloji,  Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji,Romatoloji ve Metabolizma Hastalıkları; Yetişkin Bölümünde ise Onkoloji, Endokrin, Nefroloji, Göğüs Hastalıkları, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları,Kadın Doğum Bölümleri ve Toplu Beslenme Sistemleri üzerine stajımı tamamladım.
  Bitirme Tezimi Tip 1 Diyabet ve Karbonhidrat Sayımı üzerine yaptım ve Yeşil Çayın İnsan Sağlığı Üzerine Etkileri konulu seminerimi tamamladım. 
 
bottom of page