top of page

DANIŞMANLIK

VEJETARYEN BESLENMESİ

Yeterli kalori ve protein alamayan vejetaryen bireylerde önemli sağlık sorunları oluşmaktadır. Kişiye uygun vejetaryen diyet ile bu sorunları gelin hep birlikte çözelim !

KURUM BESLENME DANIŞMANLIĞI

Kurumlara Özel Beslenme Planları ve Menüleri ile sağlıklı yaşama gelin hep birlikte katkı sağlayalım!

SPORCU BESLENMESİ

Sporcuların egzersiz öncesi ve sonrası beslenmelerinin ayarlanması ve performanslarının artırılması hazırlanacak mükemmel bir diyetle mümkün!

HASTALIKLARDA BESLENME

Günümüzün en önemli sorunlarıdır, hastalıklar.. Çoğu, hayatımızı çeşitli konularda kısıtlar ve bazı olumsuzluklara yol açar. Yapılabilecek kişiye özel güzel bir diyet ile bu olumsuzlukları minimum seviyeye indirmek ise sizin elinizde. Diyabet, insülin direnci, kolesterol, tansiyon, kalp- damar hastalıkları, böbrek rahatsızlıkları, gastrit, reflü, kabızlık, ishal, mide ve bağırsak sorunları, nörolojik rahatsızlıklar, kemik rahatsızlıkları .... Hepsinde ayrı ayrı hazırlanan kişiye özel beslenme planları ve önerileri bir buton kadar yakınınızda !

ÇOCUK BESLENMESİ

Çocuklarımızı olumsuz etkileyen ve uygun beslenme programı ile tedavi edilemeyen rahatsızlıklar ilerleyen dönemlerde daha büyük sorunlar olarak karşınıza çıkabilir. Bu sorunları minumum düzeye indirmek ise geç kalmadan yapılan kişiye özel beslenme planı ile mümkündür!

ADOLESAN DÖNEMİNDE BESLENME

Ergenlik dönemi kiloları ve sorunlarına karşı kişiye özel beslenme planları ile dönemin daha sağlıklı geçmesi sizin elinizde!

EMZİKLİLİK DÖNEMİNDE BESLENME

Gebelikte alınan kiloları vermek her annenin hayalidir.  Bazıları yemesine dikkat etmeyip kilo alırken bazıları sağlıksız düşük kalorili diyetlerle kilo vermeye çalışır ve bebek için son derece önemli olan süt salgısının azalmasına neden olur. Siz böyle olmayın. Bilinçli bir anne olarak yediklerinizin farkına varın ve gelin hep beraber kişiye özel beslenme planınızı oluşturalım ve sağlıklı bir şekilde ideal kilonuz ulaşalım!

KİLO VERME

Obezitenin gün geçtikçe arttığı toplumumuzda yeterli egzersiz ve sağlıklı beslenme ile YENEMEYECEĞİMİZ KİLOLAR YOK DİYORUM!  Daha fazla bilgi için iletişime geçin !

KİLO ALMA

Kilo vermek isteyen kadar almak isteyen milyonlarca insan mevcut. Kişiye özel beslenme planı ile kilo almak mümkün ! Bu meşakkatli bir yolda beraber yürümeye var mısın ?

HAMİLELİK DÖNEMİNDE BESLENME

Hamilelik döneminde yediğiniz besinler hem sizi hemde bebeğinizi etkilemektedir. Bu dönemde yeterli kilo alımı ile hamilelik dönemi sorunlarını en aza indirmek ve sağlıklı hamilelik dönemi geçirmek sizin elinizde!

Please reload

bottom of page